Geri

Marka Yaratma

Marka Yaratma

Yeni girişiminiz için bir marka yaratma sürecine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Markanın hem ismi hem de kurumsal kimliği sayesinde dikkat çekmesini arzu ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit! Markanızın bütün süreçlerini CA Ajans’a teslim ederek sorunsuz bir sürecin ilk adımlarını atabilirsiniz. Üstelik marka yaratma serüveninin her anlamda titiz bir şekilde devam etmesi adına da üzerimize düşeni yapıyoruz. Siz de kusursuz bir marka yaratma sürecinin parçaso olmak mı istiyorsunuz? Bu durumda beklentilerinizi karşılayacak seçenekler için harekete geçmelisiniz!

Marka Adı Belirleme

Marka Yaratma, yeni bir girişime imza atmak isteyen hemen herkes açısından oldukça önemli bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda hedef hem daha kaliteli bir girişime imza atmak hem de hedef kitle üzerinde olumlu bir etki yaratmaktır. Peki, CA Ajans olarak marka adı belirleme süreçlerini nasıl yönetiyoruz?

Marka adı belirlenirken amaç tamamen özgün ve akılda kalıcı bir seçeneğe odaklanmaktır. Bu nedenle de marka adının en doğru şekilde belirlenmesi için ön araştırmalar gerçekleştirilmektedir. Yapılan çalışmalar çerçevesinde daha önce kullanılmamış ve herhangi bir markayı anımsatmayan isimler benimsenmektedir. İlgi çekici olması kadar sektöre ve markaya uyumlu olması da marka adının taşıması gereken detaylar arasındadır.

Marka İmajı Yaratma

Marka imajı, markaların öne çıkan bir yapıya sahip olması açısından önemsemeleri gereken konulardan bir tanesidir. Bu kapsamda marka imajı yaratma sürecinde önemli olan akılda kalıcılığı ve etkileyiciliği önemsemektir. Renkleri, mesajları ve diğer bütün unsurları bir araya getiren yaklaşımla marka imajının en iyi şekilde tasarlanmasını sağlıyoruz. Sizin de beklentiniz kaliteden yana bir seçenekse CA Ajans sayesinde harikalara imza atabilirsiniz.

Marka Yaratma sürecinin titizlik gerektiren oldukça değerli bir süreç olduğundan söz etmek şart. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken sadece ekibimizle koordineli bir şekilde çalışmak olacak. İhtiyaçlara uygun, sektörün gerektirdiklerine cevap veren ve kaliteyi öne çıkaran bir seçim yapmak. CA Ajans sayesinde marka yaratma ile alakalı bütün ihtiyaçlarınıza kosa sürede cevap verin. Üstelik akılda kalıcı bir marka yaratma ayrıcalığından da yararlanın!